1986 yılında Burhannettin DEMİRCİ tarafından kurulan Karadeniz Teknik Hırdavat hırdavat sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

2002 yılında şirketin yapısını değiştiren 2. kuşak Özkaradeniz İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Petrol Kimya Gıda Tekstil Turizm Ulaştırma Sanayi Ticaret Limited Şirketi ‘ni kurarak yurt içinde ve yurt dışında birçok sektörde küçük ve büyük ölçekte sanayi kuruluşu ve nalburiye ihtiyaçlarını karşılamak için mümessilliğini ve bayiliğini yapmış olduğu ürünlerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

2016 yılının grubumuz, müşterilerimiz ve ülke ekonomisi için iyi bir yıl olmasını diler, kuruluşumuzdan bu güne kadar verdikleri desteklerden dolayı çalışanlarımıza ve siz değerli iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Nakit satışlarda ödemeler fatura tarihinden itibaren maksimum 5 gün içerisinde tahsil edilir.
Vadeli satışlarda ödemeler fatura tarihinden itibaren maksimum 10 gün içerisinde vadesine uygun kredi kart veya çekle tahsil edilir.
Vadeli satışlarda fatura tarihinden itibaren maksimum 30 gün içerisinde ödenmemiş faturası olan carilere ürün sevkiyatı yapılmaz.
Çin mallarının garantisi ithalatcı firmaların garanti koşullarına tabidir.
Elektrikli el aletleri ürünlerinin tamir ve bakımından yetkili servisler sorumludur.
Poliüretan ve yapıştırıcı ürünlerin istifleme ve kullanıcı hatasından doğabilecek arızalı ürünler firma tarafından iade alınmayacaktır.
Firmamız piyasa koşullarına göre ürün fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Firmamız satış sirküsünde belirtilen hususları yayınlayacağı müteakip sirkülerle değiştirebilir.
Firmamızca arızası olmayan ürünlerin iadesi alınmayacaktır.

WhatsApp Bize Ulaşın...